Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě provozovaném firmou Benese, s.r.o., Tyršova 1097,  397 01 Písek, IČO: 03542092. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí Zákonem č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Veškeré osobní údaje o zákaznících jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno.

Záruční podmínky

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů. Faktura v zásilce nahrazuje záruční list, a na zásilku platí zákonem stanovaná záruční lhůta.

Reklamace

Kupující je povinen zkontrolovat zásilku, není-li viditelně poškozena. Pokud je zásilka poškozena, kupující zásilku nepřevezme.
Podle zákona č. 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží. V tom případě je nutné nepoškozené zboží v původním obalu s veškerým příslušenstvím poslat zpět způsobem, který nezpůsobí objednateli žádné náklady.

Jak nakupovat

Jednotlivé produkty si vybíráte z naší nabídky.
Vaši objednávku Vám zpětně potvrdíme e-mailem, kde budete informováni o převzetí objednávky a následně budete informováni o zaslání zásilky.
Každou objednávku dobírkou vyřídíme do 2 pracovních dnů. Objednávku převodem následující pracovní den po obdržení platby na náš účet.
V případě nejasností nebo dotazů, nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle:
+420 774317607, +420 737203166, nebo emailu info@ovocan.cz.
Tato informační služba poskytovaná po vymezenou provozní dobu slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky a závady v jakosti léčivých přípravků, které jí byly oznámeny.

Zasílání zboží

Zboží zasíláme přepravní službou PPL.
Zboží v cenové nabídce v objednávce zasíláme pouze po České republice. Individuálně je možno domluvit i jiné zaslání.

Všechny zásilky budou odeslány objednateli nejdéle ve lhůtě 48 hodin od přijetí objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky, nebo aby bylo objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky oznámeno, že v této lhůtě nelze zásilku dodat. Při platbě převodem, bude zboží vyexpedováno a zasláno kupujícímu do 24 hodin po obdržení platby.

 

Platební podmínky a doprava zboží

Platbu je možno provést bankovním převodem na bankovní účet uvedený v podrobnostech objednávky, anebo dobírkou v hotovosti při převzetí zboží.

Nebude-li objednané zboží převzato objednavatelem, finanční částka za zboží nebude vrácena.

Nepřevzetí zboží

Po vrácení nepřevzatého zboží zpět do sídla prodávajícího bude kupujícímu vystavena zálohová faktura na dopravu zboží + smluvní pokuta (200,- Kč) se splatností 10 dní. V případě, že nebude faktura uhrazena, je prodávající oprávněn vyžadovat její úhradu soudní cestou.

UPOZORNĚNÍ: Každá odeslaná objednávka je závazná. Lze jí před odesláním zrušit na formuláři info@ovocan.cz. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 200,-Kč. Při ukončení objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazená smluvní pokuta), budou postoupeny kompetentní společnosti k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojené.

Při platbě předem je objednávka závazná od odeslání potvrzení objednávky. Pokud platba za zboží nedorazí na náš účet do 14 dnů od potvrzení objednávky, bude objednávka automaticky zrušena!

Cena za dopravu zboží

Kurýrem PPL -při objednávce dobírkou                                  –  99 Kč. Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma.
Kurýrem PPL při službě zaslání zboží s platbou převodem –  69 Kč. Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma
Balné neúčtujeme.