Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě provozovaném firmou Benese, s.r.o., Tyršova 1097,  397 01 Písek, IČO: 03542092. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí Zákonem č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Veškeré osobní údaje o zákaznících jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno.

Záruční podmínky

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů. Faktura v zásilce nahrazuje záruční list, a na zásilku platí zákonem stanovaná záruční lhůta.

Reklamace

Kupující je povinen zkontrolovat zásilku, není-li viditelně poškozena. Pokud je zásilka poškozena, kupující zásilku nepřevezme.
Podle zákona č. 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží. V tom případě je nutné nepoškozené zboží v původním obalu s veškerým příslušenstvím poslat zpět způsobem, který nezpůsobí objednateli žádné náklady.

Jak nakupovat

Jednotlivé produkty si vybíráte z naší nabídky.
Vaši objednávku Vám zpětně potvrdíme e-mailem, kde budete informováni o převzetí objednávky a následně budete informováni o zaslání zásilky.
Každou objednávku dobírkou vyřídíme do 2 pracovních dnů. Objednávku převodem následující pracovní den po obdržení platby na náš účet.
V případě nejasností nebo dotazů, nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle:
+420 774317607, +420 737203166, nebo emailu info@ovocan.cz.
Tato informační služba poskytovaná po vymezenou provozní dobu slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky a závady v jakosti léčivých přípravků, které jí byly oznámeny.

Zasílání zboží

Zboží zasíláme přepravní službou PPL.
Zboží v cenové nabídce v objednávce zasíláme pouze po České republice. Individuálně je možno domluvit i jiné zaslání.

Všechny zásilky budou odeslány objednateli nejdéle ve lhůtě 48 hodin od přijetí objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky, nebo aby bylo objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky oznámeno, že v této lhůtě nelze zásilku dodat. Při platbě převodem, bude zboží vyexpedováno a zasláno kupujícímu do 24 hodin po obdržení platby.

 

Platební podmínky a doprava zboží

Platbu je možno provést bankovním převodem na bankovní účet uvedený v podrobnostech objednávky, anebo dobírkou v hotovosti při převzetí zboží.

Nebude-li objednané zboží převzato objednavatelem, finanční částka za zboží nebude vrácena. Při nevyzvednutí zboží u platby zásilky ,,dobírkou“ bude objednavateli fakturováno poštovné v celé výši.

Cena za dopravu zboží

Kurýrem PPL -při objednávce dobírkou                                  –  99 Kč. Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma.
Kurýrem PPL při službě zaslání zboží s platbou převodem –  69 Kč. Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma
Balné neúčtujeme.