Ovocan

Ovocan

Ovocan je volně prodejný zdravotnický prostředek na principu bioaktivní léčby určený ke komplexnímu řešení intimních ženských obtíží. Je účinný na kvasinkové i bakteriální infekce, upravuje pH i střevní mikrofloru, působí i preventivně. Ovocan již nyní prodává více než 670 lékáren a desítky eshopů. K objednání zde či na distribuční síti Phoenix.

Indikace

Účinný při vaginálních zánětech kvasinkového i bakteriálního původu, snižuje výskyt opakovaných vaginálních infekcí a recidivujících infekcí močových cest, pozitivně upravuje střevní mikroflóru. Vhodný při užívání antibiotik, bezpečný i v těhotenství a během kojení.

Více

Mechanizmus účinku

Ovocan účinkuje prostřednictvím 3 akcí: odděluje patogenní mikroorganismy od slizničních buněk, inaktivuje růstové kapacity a potlačuje růst patogenních mikroorganismů, obnovuje normální fyziologické aktivity vaginálního prostředí a endogenní flóry.

Více

Proč použít Ovocan? Rychlé a účinné řešení!

Ovocan řeší intimní obtíže žen komplexně – na principu biologické léčby. Přípravek je v ČR unikátní svým mechanizmem účinku, složením i kombinovaným způsobem užití: ústy formou kapslí a vaginálně formou čípků. Je možnou alternativou k farmakologické léčbě.

Více

Objednejte si Ovocan do Vaší lékárny či ordinace